Nákupní držák malý pro gumovou vanu STAYHOLDNákupní držák malý pro gumovou vanu STAYHOLD
Držák malý pro gumovou vanu
Nákupní držák malý
Nákupní držák malý
Nákupní držák malý STAYHOLD_03
Nákupní držák malý STAYHOLD_04
Nákupní držák malý STAYHOLD_05
Nákupní držák malý STAYHOLD_06
Nákupní držák malý STAYHOLD_07
Nákupní držák malý STAYHOLD_rozměry

Nákupní držák malý STAYHOLD pro kufr s gumovou rohoží

Dostupnost produktu: Skladem


Pro organizaci a zajištění nákupu v kufru vybaveném gumovou rohoží nebo vanou jsou vytvořené tyto nákupní držáky s patentovaným designem a zoubky STAYHOLD®. Zoubky se pod Vašim nákladem zatíží, zakousnou se :) a brání tak jeho pohybu. Držáky se mohou používat jednotlivě anebo v různých kombinacích pro zajištění nákladu jakýchkoliv velikostí. Jsou jednoduše přemístitelné pomocí ergonomických držadel a díky své lehké váze.


Naše speciálně navržené a jedinečné zoubky v kombinaci s 3D konstrukcí držáku poskytují výjimečnou podporu pro Vaše nákupy při použití na gumových vanách/rohožích. Každopádně díky této technologii držáky skvěle fungují také na kobercích, proto pokud občas používáte gumovou rohož v kufru a občas ne, tak je pro Vás tento typ držáku správnou volbou. Pro Vás, co gumovou rohož/vanu v kufru nepoužíváte a máte koberec doporučujeme naši řadu držáků pro kufr s kobercem.


Vyrobili jsme je z odolného pružného polymeru, který jsme vyvinuli tak, aby držáky dlouho vydrželi a nestali dalším rozbitým kusem plastu na hromadě.


Nákupní držáky pro gumovou vanu jsou k dispozici ve dvou velikostech a jsou stohovatelné, aby ve chvíli, kdy je nevyužíváte nezabírali příliš místa. Věříme, že Vám budou chránit Váš nákup a organizace kufru se pro Vás stane hračkou!

169 Kč
Množství

Správná organizace kufru rozhodně nepatří mezi nejsilnější stránky dnešních motoristů. Zabezpečení nákladu svépomocí bez vhodných pomůcek a držáků není vůbec snadné. Stačí jedna ostřejší zatáčka nebo vjetí do výmolu a náklad se uvolní ze svého zajištění. Objednejte si proto nákupní držáky, které slouží ke spolehlivému upevnění nákladu i v náročnějších podmínkách.

Nákupní držáky jsou skvělým nástrojem k zabezpečení nákladu

Patentovaný design systému vytváří ideální podporu pro přepravované předměty a zabraňuje jejich převrácení i při náhlé změně směru nebo stoupání.

Patentované nákupní držáky

Uchycení ke gumové vaně zajišťuje důmyslný design a jemné zoubky, které zabraňují posunu zarážky. Příjemně překvapí snadný průběh instalace a obrovská variabilita při sestavování vlastního uspořádání. Díky této patentované technologii se nákupní držáky dokážou přizpůsobit pro užití v libovolném vozidle.

Nákupní držáky jsou vhodné pro majitele aut, co hledají skutečně funkční a jednoduchý způsob upevnění nákladu.

Odolné zábrany do kufru

Nákupní držáky jsou zhotoveny z odolného a flexibilního polymeru. Odolávají rozbití a deformaci po dlouhá léta pravidelného používání. Organizace nákladu je nyní jen ve vašich rukách.

Kombinujte různé velikosti zarážek do kufru

Úspěšnou patentovanou technologii mezinárodního rozsahu nabízíme ve dvou rozměrových variantách. Organizace nákladu s pomocí nákupních držáků STAYHOLD s patentovaným designem je tak vhodná pro automobily všech velikostí a modelových řad.

Zatím zde není žádné hodnocení tohoto produktu.

Související produkty

Popruhy QUICK-STRAPPopruhy QUICK-STRAP
  • Množství
Popruhy UTILITY-STRAP XLPopruhy UTILITY-STRAP XL
  • Množství
Sada zimního vybavení STAYSAFESada zimního vybavení STAYSAFE
Follow
Image

Přihlašte se k odběru našeho newslettru a získejte 10 % slevu na Váš první nákup.

logo-slide Nákupní držáky: Nákupní držák malý STAYHOLD pro kufr s gumovou rohoží

PŘIHLASTE SE K ODBĚRU NAŠEHO NEWSLETTERU

A ZÍSKEJTE 10 % SLEVU NA VÁŠ PRVNÍ NÁKUP

Máte naše slovo, že budeme respektovat Vaše soukromí a nebudeme sdílet vaši emailovou adresu.

*** VYUŽIJTE DOPRAVU ZDARMA PŘI NÁKUPU NAD 1 200 Kč ***