Popruhy, Příslušenství

Společnost Stayhold vytváří ideální podmínky k rychlému a efektivnímu zabezpečení nákladu a přepravovaných předmětů ve vozidle. Každý produkt z předložené nabídky je výsledkem dlouhodobého vývoje a hledání odpovědí k nastolení neprůstřelného komfortu při cestování.

Vydejte se po stopách inteligentního příslušenství, které vám ve čtyřech produktových řadách odhalí skrývané výhody jedinečného využití popruhů.

Elastické popruhy QUICKSTRAPS

Vytvořte si na individuálně zvoleném místě pevný úchyt pro lahve a další drobné předměty, které sebou vozíte. Elastické popruhy mohou být použity samostatně nebo v kombinaci s nákupními držáky, čímž se pro vás organizace kufru stane úplnou hračkou.

Popruhy UTILITY STRAPS

Popruhy z polypropylenu se osvědčují k upevnění nákladu v kombinaci s nákupními držáky. Jsou skvělou volbou pro zajištění většího nákladu, u něhož zcela zamezují jakýkoliv pohyb. Uplatníte je však i jako samostatnou pomůcku.

Popruhy COMBI STRAPS

Produktová řada popruhů pod označením COMBI STRAPS rozšiřuje ucelenost nabídky a jsou nadstavbou pro popruhy QUICKSTRAPS. Snadno a rychle umožňují vytvoření komfortních úložných prostor k zajištění větších předmětů, které chcete mít k dispozici u sebe.

PRO-STRAPS

Poslední kategorii uzavírají popruhy nejvyšší úrovně. Slouží k upevnění nákladu na profesionální úrovni, kde není prostor pro žádné kompromisy. Dlouhé a mimořádně silné popruhy se vyznačují všestranným využitím i mimo vaše auto.

Popruhy, Příslušenství

Popruhy QUICK-STRAP
  • Množství
Popruhy UTILITY-STRAP
  • Množství
Popruhy COMBI-STRAP
  • Množství
Popruhy PRO-STRAP
  • Množství
Follow
Image

Přihlašte se k odběru našeho newslettru a získejte 10 % slevu na Váš první nákup.

logo-slide Stahovací popruhy

PŘIHLASTE SE K ODBĚRU NAŠEHO NEWSLETTERU

A ZÍSKEJTE 10 % SLEVU NA VÁŠ PRVNÍ NÁKUP

Máte naše slovo, že budeme respektovat Vaše soukromí a nebudeme sdílet vaši emailovou adresu.

*** VYUŽIJTE DOPRAVU ZDARMA PŘI NÁKUPU NAD 1 200 Kč ***