0
 x 

košík je prázdný
BUĎTE PŘIPRAVENI NA DOBRODRUŽSTVÍ
Všechno to začalo jedním produktem k vyřešení jednoduchého problému, ale nyní jsme se zaměřili na zajištění bezpečnosti po celou dobu vašich cest. Nezáleží, kam se chystáte, váš náklad bude vždy stabilní a na svém místě.

Jak to začalo.

Michael při rozvozu vánočních dárků snil o potřebě produktu, jako je původní nákupní držák Stayhold. Ve spolupráci s Alanem a Benem, průmyslovými designéry, tento koncept uskutečnil. Společně začali vytvářet značku, která nabídne jednoduše použitelné, ale přitom důmyslně a elegantně promyšlené produkty pro poskytnutí pohody, klidu a bezpečí řidičům na cestách.

Image
Image

Po šesti letech od založení se produkty Stayhold prodávají po celém světě a náš team stále pracuje na mnoha dalších jedinečných produktech, které vám ulehčí život při vašich každodenních aktivitách.

Původní STAYHOLD Nákupní držák na sebe svojí důmyslností rychle upoutal pozornost světa a od té doby se po něm neustále zvyšuje poptávka. Společnost začala velkou rychlostí expandovat a spolupracovat s distribučními sítěmi po celém světe. Strategickým partnerem se stala společnost Velcro.

Image
Image
Image
Image

Během několika let, kdy se podnik rozjížděl od nuly, vznikala značka se silným zaměřením na původní sortiment. Nyní mají zakladatelé v úmyslu rozšiřovat nabídku produktů v kategorii nákladu a bezpečnosti.

V souladu s tímto zaměřením na vývoj produktů vytvořili designéři Alan a Ben společnost ROTATION DESIGN, vlastní průmyslové designérské studio typu all-in-one, jehož úkolem je veškerá tvůrčí produkce firmy. Zde pracují na budoucí produktové línii STAYHOLD®, ale také věnují další úsilí do oblasti výzkumu a vývoje ve spolupráci s externími partnery a do vývoje nových značek a směrů naších produktů.

Image
Image

Stayhold oficiálně v České republice! V roce 2018 se potkává Tomáš Marčík, majitel společnosti Pneu Trade CZ s.r.o. s kluky ze Stayholdu na mezinárodní výstavě AutoMechanika ve Frankfurtu nad Mohanem. Z jednoduchých a důmyslných nákupních držáků je nadšen a odjíždí s úmyslem uvést tyto produkty na český trh. S odstupem času, doladění několika detailů spolupráce se začíná pracovat na přípravách uvedení na trh. V roce 2019 vstupuje Stayhold skrze společnost Pneu Trade na český trh!

Designed in Ireland

Designed by ROTATION.
Tested to perform.

Image
Follow
Image

Přihlašte se k odběru našeho newslettru a získejte 10 % slevu na Váš první nákup.

logo-slide Zarážky do kufru auta

PŘIHLASTE SE K ODBĚRU NAŠEHO NEWSLETTERU

A ZÍSKEJTE 10 % SLEVU NA VÁŠ PRVNÍ NÁKUP

Máte naše slovo, že budeme respektovat Vaše soukromí a nebudeme sdílet vaši emailovou adresu.

*** VYUŽIJTE DOPRAVU ZDARMA PŘI NÁKUPU NAD 1 200 Kč ***