Nákladní držáky

Hledáte efektivní nástroj k zabezpečení nákladu ve větších vozech nebo dodávkách? Nástroj, na který se budete moci spolehnout i v těch nejnáročnějších dopravních situacích?

Upevnění nákladu klíny WEDGE MULTI TERRAIN

Přepravní klíny WEDGE MULTI TERRAIN vám tyto požadavky splní a ihned se pro vás stanou nenahraditelnou pomůckou. Patentovaná technologie se opírá o skvělé vlastnosti recyklovatelné gumy, poskytující pevné a zároveň silné upevnění nákladu k podlaze nákladového prostoru objemných vozidel.

Proč zvolit přepravní klíny WEDGE MULTI TERRAIN?

K zabezpečení nákladu v dodávce nebo nákladních vozech je třeba přistupovat s velkou obezřetností. Chápeme potřeby našich klientů a jejich priority, proto jim nabízíme elegantní řešení, které přepravní klíny nabízejí.

Nedostatečné upevnění nákladu se stává nejčastější příčinou jeho poškození. Proč se vystavovat rizikům, když se na trhu objevuje revoluční pomůcka? Přepravní klíny zabraňují posunu břemene a zároveň poskytují jistotu bezpečné jízdy.

Zabezpečení nákladu klíny

Přepravní klíny jsou vybavené odnímatelným popruhem, zajišťující snadnou manipulaci a přehledné skladování na jednom místě. Skvělých výsledků je dosaženo pogumovaným povrchem a dokonale navrženým tvarem.

Pro maximalizaci protiskluzových vlastností systému doporučujeme používat společně s popruhy PRO-STRAP.

Nákladní držáky

Popruhy PRO-STRAP
  • Množství
Nákladní klíny Wedge_14
  • Množství
Follow
Image

Přihlašte se k odběru našeho newslettru a získejte 10 % slevu na Váš první nákup.

logo-slide Upevnění, zajištění nákladu na auta

PŘIHLASTE SE K ODBĚRU NAŠEHO NEWSLETTERU

A ZÍSKEJTE 10 % SLEVU NA VÁŠ PRVNÍ NÁKUP

Máte naše slovo, že budeme respektovat Vaše soukromí a nebudeme sdílet vaši emailovou adresu.

*** VYUŽIJTE DOPRAVU ZDARMA PŘI NÁKUPU NAD 1 200 Kč ***