Nákupní držáky

K zabezpečení nákladu nabízíme revoluční nákupní držáky ve dvou odlišných variantách s ohledem na způsob jejich uchycení. Nabízíme držáky pro použití v kufru s kobercem nebo v kufru vybaveném gumovou rohoží/vanou. Smysl tohoto inteligentního řešení spočívá v rychlém zajištění zavazadel a ve vytvoření ideálních přepravních podmínek.

Organizace nákladu na míru

Nákupní držáky v obou variantách můžete použít jako organizér do kufru k chytrému oddělení zavazadlového prostoru na jednotlivé sekce. Nenechte se limitovat prostorem a nehledejte kompromis ve způsobu přerozdělení břemen na úkor své bezpečnosti. Umístěte zavazadla, tašky a další materiál na nejvhodnější místo a následně použijte držáky k pevnému uchycení.

Nákupní držáky se přizpůsobí

Systém je navržený tak, aby se vždy přizpůsobil návykům svých majitelů. Neurčuje žádná pravidla, ani vás svou použitelností nebude k ničemu nutit. Naopak vždy nabídne bezpečné upevnění nákladu, ať už se rozhodnete pro jeho libovolné rozmístění. Nejlepších výsledků dosáhnete nákupem držáků v různých velikostech.

Follow
Image

Přihlašte se k odběru našeho newslettru a získejte 10 % slevu na Váš první nákup.

logo-slide Organizér do kufru auta

PŘIHLASTE SE K ODBĚRU NAŠEHO NEWSLETTERU

A ZÍSKEJTE 10 % SLEVU NA VÁŠ PRVNÍ NÁKUP

Máte naše slovo, že budeme respektovat Vaše soukromí a nebudeme sdílet vaši emailovou adresu.

*** VYUŽIJTE DOPRAVU ZDARMA PŘI NÁKUPU NAD 1 200 Kč ***