facebook style=

Dotaz na zboží

Nákupní držák malý STAYHOLD pro kufr s gumovou rohoží

Pro organizaci a zajištění nákupu v kufru vybaveném gumovou rohoží nebo vanou jsou vytvořené tyto nákupní držáky s patentovaným designem a zoubky STAYHOLD®. Zoubky se pod Vašim nákladem zatíží, zakousnou se :) a brání tak jeho pohybu. Držáky se mohou používat jednotlivě anebo v různých kombinacích pro zajištění nákladu jakýchkoliv velikostí. Jsou jednoduše přemístitelné pomocí ergonomických držadel a díky své lehké váze.

Naše speciálně navržené a jedinečné zoubky v kombinaci s 3D konstrukcí držáku poskytují výjimečnou podporu pro Vaše nákupy při použití na gumových vanách/rohožích. Každopádně díky této technologii držáky skvěle fungují také na kobercích, proto pokud občas používáte gumovou rohož v kufru a občas ne, tak je pro Vás tento typ držáku správnou volbou. Pro Vás, co gumovou rohož/vanu v kufru nepoužíváte a máte koberec doporučujeme naši řadu držáků pro kufr s kobercem.

Vyrobili jsme je z odolného pružného polymeru, který jsme vyvinuli tak, aby držáky dlouho vydrželi a nestali dalším rozbitým kusem plastu na hromadě.

Nákupní držáky pro gumovou vanu jsou k dispozici ve dvou velikostech a jsou stohovatelné, aby ve chvíli, kdy je nevyužíváte nezabírali příliš místa. Věříme, že Vám budou chránit Váš nákup a organizace kufru se pro Vás stane hračkou!

Nákupní držák malý pro gumovou vanu STAYHOLD