Nákupní držák střední pro koberec STAYHOLDNákupní držák střední pro koberec STAYHOLD
Držák střední pro koberec STAYHOLD
Nákupní držák střední STAYHOLD_01
Nákupní držák střední STAYHOLD_02
Nákupní držák střední STAYHOLD_03
Nákupní držák střední STAYHOLD_04
Nákupní držák střední STAYHOLD_05
Nákupní držák střední STAYHOLD_06
Nákupní držák střední STAYHOLD_07
Nákupní držák malý STAYHOLD_rozměry

Nákupní držák střední s rychlo popruhem STAYHOLD pro kufr s kobercem

Dostupnost produktu: Skladem

Nákupní držáky pro použití na koberci v kufru automobilu mají naši patentovanou funkčnost a design STAYHOLD, který je kombinován se suchým zipem značky VELCRO, aby držák pevně přilnul ke koberci. Držáky poskytují podporu a zajistí váš nákup a všechny vaše věci na svém místě v autě a v pořádku.


I přes to, že drží na koberci velkou silou, tak jsou snadno vyjímatelné a přemístitelné. Jsou ideální pro ty, kdo hledají flexibilitu v organizaci nákladu. Jednoduše se dají za jejich pomoci vytvářet jednotlivé příčky v kufru pro rozdělení nákladu.


Vyrobili jsme je z odolného pružného polymeru, který jsme vyvinuli tak, aby držáky dlouho vydrželi a nestali dalším rozbitým kusem plastu na hromadě.


Nákupní držáky jsou k dispozici ve třech velikostech, abyste si je mohli libovolně kombinovat do jakéhokoliv typu automobilu. Organizace nákladu a zajištění nákupu pro vás bude nyní hračkou!


Balení obsahuje 1 ks.

329 Kč
Množství

Nákupní držáky Stayhold střední velikosti slouží ke spolehlivému upevnění nákladu v zavazadlovém prostoru. Svou jednoduchostí a efektivitou překvapí každého motoristu. Především rychlou instalací a obrovskou přilnavostí. Zábrana do kufru s patentovanou technologií je vhodná k uchycení na koberec.

Zabezpečení nákladu na míru vašemu kufru

Značka Stayhold je proslulá svou nadčasovostí, přístupem a inovacemi, které svým výrobkům cíleně vkládají. Díky tomu se i nákupní držáky těší mimořádné oblibě. Uchycení na koberec kufru je pevné a zboží se tak nehne ze svého místa. Vaše nákupy budou při převozu v bezpečí a vy ušetříte starosti a čas.

Patentované nákupní držáky

Uchycení ke koberci zajišťují speciální háčky značky VELCRO. Příjemně překvapí snadný průběh instalace a obrovská variabilita při sestavování vlastního uspořádání. Díky této patentované technologii se nákupní držáky dokážou přizpůsobit pro užití v libovolném vozidle.

Nákupní držáky jsou vhodné pro majitele aut, co hledají skutečně funkční a jednoduchý způsob upevnění nákladu.

Organizace kufru je pouze na vás

Organizace kufru je příjemná a dokonce i kreativní. Nákupní držáky jsou vzájemně kombinovatelné, takže si ve svém zavazadlovém prostoru celkem rychle vytvoříte důležité hlavní sekce a přepážky dle svých představ. Přidaným popruhem si pak snadno a rychle zajistíte láhev a další drobné předměty.

Prémiové zabezpečení nákladu

Stayhold Nákupní držáky jsou vyrobeny z mimořádně odolného a flexibilního polymeru, díky čemuž svým majitelům vydrží dlouhá léta bez poničení nebo deformace.

pondělí 23. listopad 2020 21:20
Nákupní držák STAYHOLD je skvělá věc pro převoz nákupu zajištění batohu atd. Nemusíte se obávat , že v zatáčce bude putovat po kufru nákup nebo přepravující věci. držák opravdu drží a plní vše jak má. Za mě výborná, kvalitní , promyšlená věc !
Věra Bartoníčková

Související produkty

Nákupní držák malý pro kufr s kobercemNákupní držák malý pro kufr s kobercem
  • Množství
Popruhy UTILITY-STRAPPopruhy UTILITY-STRAP
Sada zimního vybavení STAYSAFESada zimního vybavení STAYSAFE
Follow
Image

Přihlašte se k odběru našeho newslettru a získejte 10 % slevu na Váš první nákup.

logo-slide pro kufr s kobercem: Nákupní držák střední s rychlo popruhem STAYHOLD pro kufr s kobercem

PŘIHLASTE SE K ODBĚRU NAŠEHO NEWSLETTERU

A ZÍSKEJTE 10 % SLEVU NA VÁŠ PRVNÍ NÁKUP

Máte naše slovo, že budeme respektovat Vaše soukromí a nebudeme sdílet vaši emailovou adresu.

*** VYUŽIJTE DOPRAVU ZDARMA PŘI NÁKUPU NAD 1 200 Kč ***